Are the health benefits of this product noticeable?
Not noticeable
Very noticeable
How about value for money?
Expensive
Great value
“I really do love these things and would use them more often but just can’t afford them. At $68 for a 90 count ($0.75) per gummy and they taste so good popping them like candy gets expensive fast.”